Фінансова звітність 2018-2019 н.р.

Фінансовий звіт про використання (спонсорських, благодійних) коштів для потреб Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст№2 за грудень 2018р fnansoviy-zvt.doc [48.5 Kb] (cкачиваний: 11)
Посмотреть онлайн файл: fnansoviy-zvt.doc

2018 рік

Фінансовий звіт про закупівлю сучасних меблів, комп'ютерного обладнання, дидактичного матеріалу для «Нової української школи» (2018-2019 н.р.)  (Бюджетні кошти)

Фінансовий звіт про закупівлю комп'ютерної техніки для учнів школи (2018-2019 н.р.)  (Бюджетні кошти)

Фінансовий звіт використання спонсорських благодійних коштів на ремонт коридорів закладу по підготовці до нового навчального року

Звіт про використання (благодійних, спонсорських) коштів в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 по підготовці закладу до нового 2018-2019 навчального року

Звіт    про благодійну допомогу Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 від німецької благодійної спілки «Брюкеншлаг» за підтримки Народного депутата України Василя Петровича Яніцького   05 березня 2018р.

ЗВІТ
про використання позабюджетних (благодійних, спонсорських) коштів в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 за період з 01.01.2018р.