Уроки медіаграмотності
Медіаграмотність – ключова компетентність сучасної людини. Сьогодні ми ще раз у цьому переконались з учнями школи. Інформування, пропаганда, маніпуляція, фейки, інформаційна бульбашка! Як розібратися у цьому океані повсякденної інформації? Ми змогли, впорались!
Під час уроку школярі разом із вчителями обговорили способи розпізнавання фейків та види маніпуляцій в мережі, процеси створення новин та як відрізняти їх від неправдивих.
Отож, серед заходів були:
  • « ЗАРЯДКА З МЕДІАГРАМОТНОСТІ» - 5-А кл.
  • «ІНТЕРНЕТ – добро чи зло?» - 4-А кл.
  • «РЕКЛАМА В ЖИТТІ СУЧАСНОЇ ЛЮДИНИ» - 3-А кл.
  • « Я У МЕДІАПРОСТОРІ» - 2-А кл.
  • «ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ В СУЧАСНОМУ МЕДІАПРОСТОРІ» - 5-Б кл.;
  • Онлайн- гра «Медіазнайко» - 2-5 кл.
В 10-А та 10-Б класах, учні переглянули відеофільми та створили власні презентації "Медіаграмотність для школяра.
8-А клас: перегляд відеороликів Stop фейк, Будьмо медіаграмотними та проходження інтерактивних вправ на тему "Медіаграмотність: розпізнай та перевір".
Також проведено урок "Фейк чи фрейм" з використанням дистанційних технологій для учнів 9-А класу.
Переконані, що учні отримали необхідну інформацію та зможуть нею скористатися, адже медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати!