Вітаємо переможців!!!
1. Всеукраїнський рівень:
1. Котяш Олеся – 11-А клас – Сертифікат ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови в категорії учні 11 класу; Диплом І ступеня, переможець ХІ етапу Всеукраїнської олімпіади «На урок» з української мови та літератури (Осінь 2021);
Диплом ІІІ ступеня, Переможець ХІІ етапу Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з української мови та літератури (Зима 2022);
Диплом переможця за І місце у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Осінь – 2021» з української мови;
ІІІ місце - в обласній олімпіаді з української мови та літератури. Номінація "Інтелектуали ХХІ століття". Вчитель: Карпович І.А.
2. Жакун Роман – 6-А клас – Диплом ІІІ ступеня, Переможець ХІ етапу Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з української мови та літератури (Осінь 2021);
Диплом переможця за ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Зима – 2022» з української мови;
Диплом переможця за ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Зима – 2022» з української мови. Вчитель: Карпович І.А.
3. Котяш Андрій – 4-А клас – Диплом Переможця за ІІ місце в ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови «Х`юман”;
Диплом І ступеня переможця ХІ етапу Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з початкового навчання. Вчитель: Янковська І.А.
4. Кожановська Аліна – 4-А клас – Диплом ІІ ступеня Переможця ХІ етапу Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з початкового навчання. Вчитель: Янковська І.А.
5. Костюкевич Ангеліна – 4-А клас – Диплом ІІІ ступеня Переможця ХІ етапу Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з початкового навчання. Вчитель: Янковська І.А.
2. Обласний рівень:
1. Маковецька Богдана – 6-А клас – ІІ місце (обласний етап) в ХІІ Міжнародному мовно- літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. Вчитель: Карпович І.А.
2. Діжурко Анна – 5-Б клас – ІІІ місце – переможець обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об`єктиві натураліста» за роботу «Зимова фантастика». Вчитель: Мацерук М.С.
3. Черпак Марта – 6-А клас – ІІІ місце – переможець обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об`єктиві натураліста» за роботу «Літня прохолода». Вчитель: Мацерук М.С.
4. Скаржинець Леся – 6-Б клас – ІІІ місце – переможець обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об`єктиві натураліста» за роботу «Зимовий ліс чекає». Вчитель: Мацерук М.С.
5. Адамчук Софія – 7-Б клас – ІІ місце – переможець обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об`єктиві натураліста» за роботу «Нірвана». Вчитель: Мацерук М.С.
6. Харкевич Валентин – 7-Б клас – ІІ місце – переможець обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об`єктиві натураліста» за роботу «Магія Карпат». Вчитель: Мацерук М.С.
7. Галабурда Софія – 7-Б клас – ІІІ місце – переможець обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об`єктиві натураліста» за роботу «Кам`янець – Подільський». Вчитель: Мацерук М.С.
8. Придюк Вероніка – 10-А клас – ІІ місце – переможець обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» номінація «Література та журналістика». Вчитель: Німчук Г.А.
9. Яворська Марія - 10-Б клас - ІІІ місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН в секції "Хімія". Вчитель:Скаржинець Л.В.
Вітаємо наших переможців!!! Ви – золоте майбутнє нашої школи, нашої держави!
Ми вами пишаємося!!! Вітаємо учнів і вчителів із нашими спільними перемогами! Бажаємо вдалих всім стартів у всіх напрямах діяльності і успішних результативних фінішів! І нехай щороку поповнюється наше сузір`я новими талановитими зірочками і збагачується та розширюється наша талановита шкільна родина. І нехай слава школи на Борку з кожним роком набирає обертів та шириться світом!
Щасти нам усім!!!