Випуск – 2022 !!!
01 липня 2022 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 2022 року. Двадцять п`ять учнів 11-А класу готові летіти у вирій дорослого життя, розправивши свої крила.
Це – цвіт української нації, молода еліта української держави, яка зустрічає новий день з чистою, відкритою душею, свято вірить в нашу Перемогу, вірить в наше щасливе майбутнє!
Дорогі наші випускники! Дубровицька Друга щиро вітає вас! Нехай всі ті знання і навички, що ви отримали в школі стануть міцним фундаментом для подальших звершень,. А люди, які були з вами всі ці 11 років, надовго залишаться в серці кожного!
Славімо цей день, цю подію. І нехай на вашому життєвому рушнику квітує Доля Щасливих Людей!!!
Слава Україні! Все буде Україна!!!