"Разом в Країну Знань, разом до Перемоги "
Цей день запам'ятався яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.
Зустріч вийшла емоційно насичена та дуже зворушлива, адже випускники вже зрозуміли, що таке свято для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше - перший дзвоник, перша вчителька, перший урок.
Звучала святкова музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка.
Настрій учням піднімали й герої з улюблених мультфільмів, адже до наших першокласників були запрошені аніматори. Діти радо приймали участь у розвагах разом ними.
Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей . Ми дякуємо нашим захисникам, і віримо, що новий навчальний рік, подарує Перемогу .
Слава Україні! Героям Слава!