Нагородження кращих спортсменів за підсумками 2022 року!
Нашора Іван- І місце – у відкритому чемпіонаті Костопільської міської ради з важкої атлетики серед юнаків «Юні олімпійські надії».
І місце – в обласних змаганнях з важкої атлетики «Хто ти, майбутній олімпієць?», вагова категорія до 38 кг.
ІІ місце - в обласних змаганнях з важкої атлетики до дня захисту дітей, м.Березне, вагова категорія 38 кг.
І місце – у відкритому чемпіонаті Костопільської міської ради з важкої атлетики, вагова категорія 38 кг.
ІІІ місце – в чемпіонаті Рівненської області з важкої атлетики, м. Костопіль вагова категорія 45 кг.
І місце – в обласних змаганнях з важкої атлетики серед хлопців, вагова категорія 41 кг.
Котяш Ярослав- І місце – у відкритому чемпіонаті Костопільської міської ради з важкої атлетики серед юнаків «Юні олімпійські надії»
І місце - в обласних змаганнях з важкої атлетики «Хто ти, майбутній олімпієць?», вагова категорія до 42 кг.
І місце – у відкритому чемпіонаті Костопільської міської ради з важкої атлетики, вагова категорія 41 кг.
ІІ місце – в чемпіонаті Рівненської області з важкої атлетики, м. Костопіль, вагова категорія 45 кг.
І місце – в обласних змаганнях з важкої атлетики серед хлопців, вагова категорія 45 кг.
Педюк Кіріл - ІІ місце – у відкритому чемпіонаті Костопільської міської ради з важкої атлетики серед юнаків «Юні олімпійські надії».
ІІ місце - в обласних змаганнях з важкої атлетики до дня захисту дітей, м.Березне, вагова категорія 32 кг.
ІІ місце – у відкритому чемпіонаті Костопільської міської ради з важкої атлетики, вагова категорія 34 кг.
ІІІ місце – в обласних змаганнях з важкої атлетики серед хлопців, вагова категорія 38 кг.