Тестування учнів 6-Б і 8-Б класів з математики

Наш заклад став одним із майже трьохсот закладів нашої країни, які беруть участь у цьому великому моніторингу. Тестування  відбулося на платформі Всеукраїнської школи онлайн,  під час якого учнівство дотримувалося академічної доброчесності. Учні, пройшовши випробування , дали відповідь на питання анкети. Ці відповіді дуже важливі, бо допоможуть зрозуміти, що учням допомагає в навчанні, або навпаки, що заважає. Отримані дані стануть основою для подальшого регулярного  відстежування результатів навчання учнів та формування висновків за результатами  двох-трьох років такого моніторингу.

Дякуємо учням 6-Б і 8-Б класів за участь у моніторингу з математики і бажаємо їм подальших успіхів під час проходження випробування з української мови.