«Зірковий Олімп – 2023»
[video=]
Наша Україна багата талановитими людьми, які своєю працею звеличують її. А привели їх до вершини слави наполеглива праця та дитячі мрії.
«Зірковий Олімп» – свято особливе, бо вшановує юні обдарування, які в майбутньому обов’язково поповнять ряди української зіркової еліти.
25 травня 2023 року відбулося традиційне свято – свято Інтелекту, Гордості і Таланту, вшанування обдарованої, талановитої молоді Дубровицького ліцею №2 – «Зірковий Олімп».
Це свято наших досягнень в олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях та фестивалях.
У всіх напрямках освітнього процесу не зважаючи на обставини, цей навчальний рік дуже успішний для нашого ліцею.
Отож, на обласному рівні ми маємо 19 перемог:
- 1 місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства;
- 1 місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН;
- 8 перемог в обласних творчих конкурсах різного спрямування;
- 9 спортивних перемог та досягнень.
Отож, 19 учнів стали номінантами фестивалю «Надія Дубровиччини -2023».
І звичайно, врожайним на перемоги цей навчальний рік був на районному рівні – 106 призових місць:
- 9 перемог у районних олімпіадах з базових предметів;
- 3 перемоги у районному етапі конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт МАН;
-7 перемог в інтелектуальних конкурсах мовно-літературного спрямування;
- 44 перемоги у творчих конкурсах різного спрямування;
- 43 призових місць у спортивних змаганнях.
На святі привітали переможців Міжнародного Всеукраїнського заочного конкурсу математичного «Кенгуру-2023».
І у найурочистіший момент на п’єдестал Зіркового Олімпу піднялися і були нагороджені статуетками «Ніка» переможці 2022-2023 н.р., у номінаціях:
«Учениця року» - Шибанова Марія - 11-Б клас;
«Учень року» - Придюк Любомир - 11-Б клас;
«Клас року» - 11-Б клас;
«Відкриття року» - Чирук Євгенія - 9-Б клас, Лещук Олександра - 10-Б клас, Мостова Елеонора - 9-Б клас;
«Науковець року» - Яворська Марія - 11-Б клас;
«Творчий інтелект року» - Маковецька Богдана - 7-А клас, Придюк Вероніка – 11-А клас;
«Юна творчість» - Салюта Матвій - 4-А клас;
«Спортсменка року» - Діжурко Анна - 6-Б клас;
«Спортсмен року» - Батан Олег - 7-А клас;
«Активіст року» - Петрович Марія - 9-Б клас, Придюк Софія – 9-Б клас,
«Золотий голос» - Кот Богдан – 11-Б клас;
«Декламатор року» - Карпович Вікторія – 11-А клас.
Вітаємо наших переможців! Ви – золоте майбутнє нашого ліцею, нашої України!
Ми вами пишаємося! Вітаємо учнів і учителів із нашими спільними перемогами. Бажаємо вдалих нам стартів у всіх напрямках діяльності і успішних результативних фінішів.
Свято закінчилося на високій ноті позитиву, феєрії успіхів і перемог, але таланти школи на Борку ще продовжують рости. І нехай щороку поповнюється наше сузір’я новими талановитими зірочками, збагачується та розширюється наша ліцейна талановита родина.
Миру і Перемоги!