Фестиваль обдарованої молоді
«Надія Дубровиччини – 2023!»
Учні Дубровицького ліцею №2 стали переможцями щорічного фестивалю обдарованої молоді «Надія Дубровиччини – 2023». А саме:
Шибанова Марія – учениця 11-Б класу – стала переможцем у номінації «Інтелектуали ХХІ століття». ІІІ місце на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Вчитель Дука С.В..
Яворська Марія – учениця 11-Б класу – стала переможцем і отримала відзнаку у номінації «Юні науковці». ІІ місце обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Відділення "Хімія і біологія", секція "Хімія". Вчитель Скаржинець Л.В..
Сертифікат учасника фестивалю "Надія Дубровиччини-2023" у номінації «Творча обдарованість» отримали:
1.Салюта Матвій, учень 4-А класу. І місце - обласний етап виставки-конкурсу оригамі «Паперовий світ». Вчитель Мотрій Т.А..
2.Маковецька Богдана, учениця 7-А класу. І місце - обласний огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській». Вчитель Карпович І.А..
3.Карпович Вікторія, учениця 11-А класу. ІІІ місце - обласний огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській». Вчитель Петрусь Л.І.
4.Придюк Вероніка, учениця 11-А класу. І місце - обласний гуманітарний конкурс “Космічні фантазії”. Номінація «Казка». Вчителі: Петрусь Л.І., Жданюк А.В..
5.Діжурко Анна, учениця 6-Б класу. І місце - обласний етап Всеукраїнської акції «Писанкове дерево Перемоги». Вчитель Правник М.Ф..
6. Мотрій Максим, учень 9-Б класу. І місце - обласний етап Всеукраїнської акції «Писанкове дерево Перемоги». Вчитель Правник М.Ф..
7.Мазур Юлія, учениця 6-Б класу. ІІ місце - обласний етапу Всеукраїнської акції «Писанкове дерево Перемоги». Вчитель Правник М.Ф..
8. Пінчук Катерина, учениця 10-Б класу. І місце - обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім" Команда «Ecolife». Керівники: Чирук І.В., Кот Н.А..
9.Одейчук Дарина, учениця 10-Б класу. І місце - обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім" Команда «Ecolife». Керівники: Чирук І.В., Кот Н.А..
10.Лещук Олександра, учениця 10-Б класу. І місце - обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім" Команда «Ecolife». Керівники: Чирук І.В., Кот Н.А..
11. Годунко Анна, учениця 10-Б класу. І місце - обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім" Команда «Ecolife». Керівники: Чирук І.В., Кот Н.А..
12. Мостова Елеонора, учениця 9-Б класу. І місце - обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім" Команда «Ecolife». Керівники: Чирук І.В., Кот Н.А..
13. Чирук Євгенія, учениця 9-Б класу. І місце - обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім" Команда «Ecolife». Керівники: Чирук І.В., Кот Н.А..
14. Костюкевич Ангеліна, учениця 5-А класу, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Дубовицької міської ради. Диплом ІІ ступеня - обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».
15. Семенчук Ярослав, учень 4-А клас, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Дубовицької міської ради. ІІІ місце - обласна виставка-конкурс серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
16. Полюхович Поліна, учениця 7-Б класу, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Дубовицької міської ради. І місце – обласний конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
17. Денищич Дарина, учениця 6-А класу, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Дубовицької міської ради. І місце – обласний конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Найщиріші вітання і слова подяки усім обдарованим учням Дубровицького ліцею №2 та їх наставникам!
Сміливості та наполегливості у навчанні, твердо крокувати до обраної цілі!
Ми віримо у Вас!!! Ми віримо у Перемогу!!!