МИ ТАЛАНОВИТІ

Ми шукаємо таланти.

Ніби справжні ювеліри

Шліфуємо діаманти.

Саме для того, щоб довести дітям, що кожен з них талановитий 22 лютого в нашій школі відбувся І етап конкурсу « Ми талановиті». Кожен з учасників приніс із собою неоціненний скарб — любов до поетичного слова, музики, хореографії, малювання тощо. А ще — доброзичливість у серці, бажання себе показати.
Результати шкільного конкурсу «Ми талановиті» (І тур – оригінальний жанр) – 22.02.2019

22 лютого школа гостинно відчинила двері для всіх бажаючих завітати до шкільної родини 4-х класів , ознайомитись із життям учнівських колективів. У цей день всі гості змогли зануритися в атмосферу навчального процесу школи, поспілкуватися з вчителями та учнями. Для гостей було підготовлено надзвичайно цікаву та насичену програму. Це були різноманітні виставки, міні-екскурсії школою, відкриті уроки, тренінги, виховні години, батьки мали змогу поспілкуватись з вчителями, психологом та соціальним педагогом, адміністрацією школи. Всі гості нашої школи - батьки, колеги, які відвідали наше свято - День відкритих дверей, отримали неабияке задоволення та величезний заряд позитиву.