На виконання плану заходів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 у рамках місячника пропаганди здорового способу життя 28 лютого в нашій школі відбулась зустріч учнів 5-А та 5-Б класів з лікарем-ендокринологом Золотаревич О.І...

Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня (завантажити)

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи (завантажити)

Про затведження типових освітніх та навчальних програм для 1-2-х класів закладів загальної середньої освіти (завантажити)

Про затведження Примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи (завантажити)

Класні журнали (завантажити)