Квест «Чи знаю я Шевченка?

ВІТАЄМО

переможців  районного  етапу обласної  учнівської олімпіади  «Знавці Біблії»

Луцук Катерину , ученицю 3-Б класу

Чирук Юлію, ученицю 5-Б класу

Савича Данила, учня 4-Б класу

Петрович Марію, ученицю 5-Б класу

Савич Анну, ученицю  3-А класу

Сергеєву Олександру, ученицю 4-А класу

Вчитель Бордакова Олена Анатоліївна

Щиро вітаємо наших переможців та їхнього вчителя. Бажаємо вам нових звершень і перемог,щоб супутниками усіх ваших починань були успіх та удача!

Сьогодні у 2-Б класі, відбувся літературно-музичний відкритий урок - "Життєва дорога Кобзаря в поезії". Діти вшановували пам'ять Т.Г.Шевченка, щоб ближче пізнати Кобзаря. Зрозуміло, що це не просто геній, це символ української нації. Надзвичайно зворушливі вірші Т.Шевченка надихають не одне покоління українців. Саме тому його називають Кобзарем. Поезія Т.Г.Шевченка - це невичерпне джерело мудрості. Написані понад століття тому вірші - актуальні й досі.

У 3-Б класі відбувся виховний захід "Провісник долі України", присвячений 205 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. Такоже був проведений конкурс читців-декламаторів віршів поета.