Хай літають завжди журавлі, колоски видзвонюють налиті, ми за те, щоб мир був на землі для усіх дітей на цілім світі.???
Учні 6 -Б класу активно долучилися до національно-патріотичного дня "Україна за мир"!

Сьогодні, 27 вересня, у нашому освітньому закладі відбувся національно- патріотичний день "Україна за мир".Океан позитиву, море оптимізму, емоцій і позитиву!

В рамках тижня "Моє довкілля", з метою формування екологічної культури, у 1-А класі пройшов урок-гра на тему: "Як правильно сортувати сміття".Школярі отримали знання про категорії сміття, принципи сортування, дійшли розуміння його необхідності, ознайомилися з видами контейнерів для збору сміття та усвідомили наскільки важливо берегти, а не забруднювати довкілля. Так ми вчимося бути небайдужими і розпочинати зміни саме з себе - з кожного маленького жителя країни!