20 листопада 2019 року відбувся районний тур Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці

Дуже цікаво та змістовно пройшов сьогодні брейн-ринг «Права та обов`язки громадян України» , в якому змагалися команди «Екстремали» (9-А класу) та «Громадяни України» (9-Б класу).

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

19 листопада 2019 року з метою утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу проведено ІІ районний етап ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

19 листопада в нашій школі відбулася зустріч учнів 6-9 класів з інспектором ювенальної превенції сектору превенції Дубровицького ВП Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області ст. лейтенантом поліції Гуторовою З.М...