На уроках української мови вивчаємо іменник. Найбільший успіх має робота в групах.
На уроці ЯДС проводимо досліди і спостерігаємо, які речовини розчинні, а які нерозчинні у воді.
На уроці образотворчого мистецтва фантазуємо і малюємо на тему "На іншій планеті".
Але спочатку Матвій Правник розповів те, що він знає про космос.

22 листопада 2019 року учні школи показали чудові результати на районній олімпіаді з інформатики (програмування)!

22 листопада 2019 року у нашому освітньому закладі відбулося засідання батьківського активу.

Закінчився тиждень "Мода" в 1-А класі НУШ. Протягом нього проводились бесіди, ігри, вправи, групові заняття з тем:"Що означає бути модним?","Хто створює модний одяг?" ,"Як змінюється мода?" ,"Чому здоровим бути модно?"

22 листопада 2019 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 зібралися всі учні школи на лінійці – реквіємі «Не загасити пам`яті вогонь», щоб увічнити пам`ять про тих, хто прийняв мученицьку смерть у 1932-1933 роках.