Яворську Марію, ученицю  8-Б класу

Ромаша Олександра, учня 9-А класу

Гогоца Богдана, учня 10-Б класу

Вчитель Скаржинець Любов Василівна

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ! БАЖАЄМО УСПІХІВ І НАДАЛІ !

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 соціально-психологічною службою, було проведено ряд заходів з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена на збільшення знань про всі форми насилля.

Підсумковий урок-проєкт «Як потрібно економити електроенергію» пройшов у 3-Б класі.
Мета проєкту : учні вчилися висловлювати власну думку щодо збереження тепла та світла, формувалося розуміння проблеми економії електроенергії, виховували бажання її економного використання в побуті та як зберегти тепло в оселях. Проведено екскурсію до шкільної котельні, де учні побачили, яким чином виробляється теплова енергія та подається до шкільного закладу.