Вже другий рік поспіль учні 5-10 класів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 у грудні стають трішечки чарівниками – власноруч виготовляють подарунки «миколайчики» для учнів Великочернігівської спеціалізованої школи, що в Луганській області. Ось і сьогодні, 13 грудня, відправили посилку одноліткам зі Сходу України. Сподіваємося, що їм сподобається.
Творити добро так приємно! Будьмо чарівниками!!!

Надзвичайно цікавою та змістовною екскурсією до Дубровицького районного суду завершився Всеукраїнський тиждень права у нашому освітньому закладі. Учні 9-А та 9-Б класів разом з учителем правознавства Дукою С.В. вдячні за можливість поспілкуватися судді Обороновій І.В. та організацію екскурсії Мазуру Л.Л.

На андріївські вечорниці запросили всіх учні 9-Б класу зі своїм класним керівником Таборовцем О.В. , на яких співали, танцювали, ворожили на долю, калиту кусали верхом на коцюбі, частували усіх присутніх варениками з сиром, квасолею, капустою, картоплею, пригощали узваром.

13 грудня 2019 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС:
1. Покладання квітів до пам`ятного знаку учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
2. Виховні години по класах: 8-Б клас «Неоціненний подвиг», 8-А клас «Чорнобиль. Наш одвічний біль».
3. Участь хореографічного колективу Дубровицької ЗОШ №2 у районному заході до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Розвиваємо навички 4К: креативність, критичне мислення, комунікацію та командну працю
12 грудня 2019 року у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося засідання педагогічної ради - подія досить звичайна, передбачена планом роботи, однак педагоги школи давно відмовились від традиційних форм роботи, а тому кожна педрада – пошук і знахідки.