Людина починається з добра і добром освячується. Честь. Милосердя. Доброта. В усі віки людство сповідувало саме ці принципи.
23 січня 2020 року ми отримали посилку з новорічним сюрпризом від учнів та вчителів Великочернігівської спеціалізованої школи Луганської області.

25 січня 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 27 проходив ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.
За результатами ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології учні 8-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 стали призерами олімпіади, це - Воробйов Віктор Сергійович - посів ІІ призове місце та Грезенталь Валентин Олександрович - посів ІІІ призове місце, наставник Пікнер Олександр Георгійович.