Вже з наступного навчального року в пілотних класах п’ятикласники працюватимуть за новими, «нушівськими» програмами. А у 2022 році вони стануть реальністю для всіх випускників початкової школи. На що ж орієнтуватися батькам дітей відповідного віку, на що налаштовувати синів і доньок, доки на карантині тата й мами так сильно залучені до їхнього навчання?

Дізнатися більше

У вівторок, 28 квітня, “Всеукраїнська школа онлайн” розпочинає трансляцію уроків для дітей 1-4 класів.

Поради: Як заповнювати класний журнал після карантину

МОН отримало багато запитань щодо того, як заповнювати класні журнали після карантину. Міністр освіти і науки Lubomyra Mandziy ділиться порадами, як це зробити. Якщо у вас залишились запитання, звертайтесь до керівництва вашої школи. Найважливіше! Ви можете заповнювати класні журнали після завершення карантину. В школі повинен бути розроблений графік. Зміни у системі освіти через карантин на https://mon-covid19.info За підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні та швейцарсько-українського проєкту Decentralization for Improved Democratic Education – "Децентралізація для розвитку демократичної освіти" та DOCCU #вчимосьвдома #madewithswitzerland

Опубліковано Міністерство освіти і науки України Понеділок, 27 квітня 2020 р.

Челендж «Модні та здорові!» 2020. Ми не лишаємось осторонь теперішньої ситуації у світі. Дотримуючись карантинних заходів, пропонуємо усім підтримати свою енергію позитивом і гарним настроєм та розпочинаємо челендж «Модні та здорові!» із селфі у креативних захисних масках! Для цього необхідно зробити своє фото у захисній масці.
Місце викладення : #" Модні та здорові" у Facebook або присилати через Messenger на "Дубровицька Друга"

Захист Вітчизни

10 клас . Практичні заняття. «Стройова підготовка», «Ознайомлення із засобами індивідуального захисту».

11 клас . Прикладна фізична підготовка.

Нові матеріали  дивитись в продовженні