Зарахування здобувачів освіти до 1-го класу школи (Початкова школа)

відбувається за територією обслуговування (вулиці, які відносяться до території обслуговування Дубровицькою ЗОШ І-ІІІ ст. №2). За наявності вільних місць, зарахування відбувається з інших мікрорайонів міста Дубровиця.

1. Заява про зарахування здобувачів освіти до першого класу подається одним із батьків особисто з 08 квітня до 31 травня 2020 року. До заяви батьки дитини мають право додавати будь-який документ, який підтверджує факт проживання на закріпленій території обслуговування.
  2. Заяви батьків приймаються в будь-який зручний для них час протягом дня з понеділка по п'ятницю (9:00 - 17:00).
  3. Територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти Дубровицького району затверджено розпорядженням голови районної державної адмінстрації  № 98 від 10.05.2018р.
    Територія обслуговування, закріплена за Дубровицькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №2  у 2020 році

Зарахування здобувачів освіти до 2-9-х класів  школи (Базова школа)

відбувається за територією обслуговування. За наявності вільних місць, зарахування відбувається з інших мікрорайонів міста Дубровиця.

Документи, необхідні для зарахування:
1. Заява від батьків.
2. Особова справа учня.
3. Свідоцтво про народження.
4. Медична картка встановленого зразка.

Зарахування здобувачів освіти до 10-11-х класів школи (Старша профільна школа)

Документи, необхідні для зарахування:
1. Заява від батьків.
2. Особова справа учня.
3. Свідоцтво про народження.
4. Медична картка встановленого зразка.
5.Свідоцтво про базову загальну середню освіту.

Порядок зарахування здобувачів освіти до Дубровицької

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Дубровицької районної ради Рівненської області на 2020/2021 навчальний рік

завантажити: do-uvagi-batkv.doc [37 Kb] (cкачиваний: 11)