Дотримуючись карантинних вимог педагоги Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 проводять уроки та заняття ГПД на свіжому повітрі.

В рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху та з метою формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації підлітків до транспортного середовища в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 16.09.2020 року відбулася зустріч з представниками Дубровицького ВП: інспектором групи швидкого реагування Подіком Ф.П., поліцейським групи швидкого реагування Олексійовцем І.Ф. та представником сектору моніторингу Сайчишиною О.В....

Сьогодні в 3- А класі відбулося практичне заняття
"Будь уважним на дорозі!"

Пандемія, як не прикро, диктує нам нові правила життя та навчання. Щоб убезпечити здобувачів освіти від COVID-19, вчителі проводять уроки «просто неба».

ПАМ’ЯТКА
учням 5-11 класів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів під час освітнього процесу в школі у 2020/2021 навчальному році

ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ
Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів
під час освітнього процесу в закладі у 2020/2021 навчальному році

В рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 15.09.2020 року був проведений єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя» для учнів 1-11 класів. На уроці вчителі проводили бесіди та дискусії, тренінги та усні журнали, були проведені перегляди відеороликів та відеофільмів про безпеку дорожнього руху.