Обирай Свободу рідному народу,
Обирай Свободу і добро ідей!
Обирай Свободу Заходу і Сходу,
Обирай Свободу для усіх людей!!!
З метою виховання патріотизму та гідності, формування розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцями, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовності служити Батьківщині своєю працею, розвивати бажання стати гідним громадянином України 20 листопада 2020 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 був проведений патріотичний урок «Україна – територія Гідності та Свободи.» в 8-А класі ( кл. керівник Дука С.В. ) та патріотична акція «З Україною в серці!».

"Математичні перегони"- цікава гра була проведена у 4-Бкласі. Учні поглиблювали, розширювали практичні навички, розвивали уяву, математичне мовлення, творчу активність, оперативність у виконанні завдань. Все це сприяло розвитку інтересу учнів до"Цариці всіх наук"-Математики.