Геноцид українців шляхом рукотворного голодомору 1932-1933 років є злочином, яки не має терміну давності та здобуття, позаяк голодомор – це мільйони невинно убієнних селян, фізично знекровлена та соціально вихолощена нація, яка й досі переживає його руйнівні морально-психологічні та демографічні наслідки.

Сьогодні ми згадуємо страшну сторінку нашого народу - Голодомор 1932 - 1933 р. Ця трагедія забрала життя мільйонів українців. Вічна їм пам'ять!

Поєднання фізкультури та математики дає багато переваг: сприяє підвищенню рівня пізнавальної активності, розвитку мислення і інших психічних процесів. Полегшує процес навчання, підвищує загальний емоційний фон, сприяє формуванню у дітей цілісного сприйняття навколишнього світу. У рамках оголошення Року математики та з метою розвитку математичних компетентностей учнів було проведено урок «Спортивна математика» у 3-Б класі.