Педагогічна рада з проблеми «Компетентний учитель –запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу».
    Нова українська школа потребує нових підходів до навчання, формування педагогічної компетентності фахівця школи. Відповідно до сучасних освітніх тенденцій високі вимоги ставляться до вчителя. Сучасний учитель повинен бути професійно компетентним й всебічно освіченими фахівцем, здатним професійно сприймати, аналізувати і оцінювати сучасні соціально-педагогічні явища, грамотно застосовувати педагогічні технології , проявити творчу і дослідницьку ініціативу, професійну мобільність, бути здатним до розвитку суб’єктів освітнього процесу.

Стало доброю традицією відзначати 100 днів навчання в школі наших першокласників святом" Посвята в першокласники".
В дружній, веселій атмосфері пройшов цей захід сьогодні в 1-Б класі. Діти дзвінко співали, виразно декламували вірші, весело танцювали, охоче рахували та відгадували загадки.
      Свято закінчилося врученням " Посвідчень перщокласників" та подарунків.

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 долучилась до проведення акції і на підтримку її було проведено чимало заходів на формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства.
[video=]