«Ні! Я жива!
Я буду вічно жити!
Я в серці маю те,
Що не вмирає...»
25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від Дня народження видатної української поетеси-літераторки Лесі Українки.

Є люди, як свічки, - згоряють і відходять в небуття. Є люди, як зірки, горять і світять все життя. Такою зіркою була видатна поетеса Леся Українка.

Під таким гаслом соціально-психологічною службою Дубровицької ЗОШ І –ІІІ ст. №2 відбулись ряд інформаційних бесід з учнями школи. З метою попередження дітей про небезпеку,яка може чатувати на них в інтернеті.
     Діти дізналися корисну інформацію про різні небезпечні «розваги»,які поширюються в соціальних мережах ,про правила поведінки в інтернеті . Підтримали дискусію «Вплив соціальних мереж на мене» та «Як не стати жертвою інтернету» . А на закріплення отриманої інформації переглядали відеоролики про розваги в інтернеті та, як убезпечити себе в соціальних мережах .