В Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 розпочалася виборча кампанія «Я – шкільний лідер – за мною майбутнє». На посаду президента Генерації Лідерів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 зареєструвалися 4 кандидати. Дубровицька Друга щиро радіє за кандидатів і сподівається, що передвиборча кампанія пройде в дружній атмосфері і щиро бажає кандидатам перемоги!!!

З метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів учні та вчителі Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів».
     Свято зустрічі птахів у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 стало великим і змістовним проєктом «Станьмо друзями птахів»,яке проходить в рамках місячника екологічного виховання.