Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Дубровицької міської ради

Вітаємо Столярець Дарину, випускницю Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з отриманням ВІДМІННИХ результатів ЗНО-2021!!!
    Географія -190б
    Пишаємося твоїми результатами!!!
    Бажаємо прагнути до своєї заповітної мрії! Хай щастить!

Вітаємо Гогоца Богдана, золотого медаліста, випускника Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з отриманням ВІДМІННИХ результатів ЗНО-2021 аж із 4 предметів!!!
📖Хімія -198б
📖Англійська мова - 193б
📖Фізика -192б
📖Математика - 191б
   Пишаємося твоїми результатами!!!
   Бажаємо прагнути до своєї заповітної мрії! Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів!

Вітаємо Діжурко Аліну, золоту медалістку, випускницю Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з отриманням ВІДМІННИХ результатів ЗНО-2021!!!
    Українська мова та література -191б
    Пишаємося твоїми результатами!!!
    Бажаємо, щоб всі твої плани та цілі обов'язково стали реальністю!

Вітаємо Літвін Владиславу, золоту медалістку, випускницю Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з отриманням ВІДМІННИХ результатів ЗНО-2021!!!
    Географія -197б
    Пишаємося твоїми результатами!!!
    Великих тобі успіхів, удачі та позитивних емоцій!!!

Вітаємо Колоду Назарія, випускника Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з отриманням ВІДМІННИХ результатів ЗНО-2021!!!
   Географія -192б
   Пишаємося твоїми результатами!!!

Вітаємо Фурмана Олександра, випускника Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з отриманням ВІДМІННИХ результатів ЗНО-2021!!!
Українська мова -192б
   Пишаємося твоїми результатами!!!
   Бажаємо прагнути до своєї заповітної мрії!

Пишаємося та радіємо за випускників 2020-2021 навчального року, які прикладали багато зусиль протягом 11 років навчання і за його підсумками підтвердили право на отримання документів про освіту з відзнакою та нагородження золотими медалями «За високі досягнення у навчанні»:
     Гогоц Богдан Олегович,
     Діжурко Аліна Григорівна,
     Літвін Владислава Михайлівна
    Свідоцтво з відзнакою та срібну медаль «За досягнення у навчанні» отримала Лясковець Марина Миколаївна.
     Успішні випускники – це гордість і високий авторитет школи.
    Дорогі випускники! Попереду вас чекає найкраща пора - ваша юність. Життя підготувало для вас найкращі та найяскравіші враження! Усе тільки починається!
     Хай щастить у дорослому житті!