Кожний початок навчального року в освітньому закладі розпочинається з «Олімпійського тижня» та Декади фізичної культури та спорту. В рамках Олімпійського тижня та з метою сприяння розвитку олімпійського руху, залучень до занять фізичною культурою та спортом дітей та молоді, пропаганди здорового способу життя та виховання почуттів патріотизму у підростаючого покоління 10 вересня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 був проведений Олімпійський день,який розпочався з «Веселої руханки» для учнів 5-11 класів.

«Здорові немовлята!!!!»
В Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст.№2 стартувала 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!».
Благодійна акція проводиться з метою розвитку волонтерського руху, виховання громадянської відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України!!!
Відкриємо свої серця для милосердя і добра!!!