Щиро вітаємо учня 6-Б класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Ярмошевича Степана та його наставника Цибульську Л.В. за зайняте ІІ місце у І міжшкільному турі І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, яка проходила 13.10.2021 року.
Сподіваємося, що ця перемога – це перша сходинка математичного п`єдесталу, це ще один крок до зростання престижу нашого закладу освіти!
Творчого пошуку, наснаги, здійснення подальших мрій і задумів та нових математичних перемог!!!

Щиро і сердечно вітаємо учнів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 – переможців І міжшкільного туру І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із географії, історії та правознавства, які проходили 12. 10. 2021 р. (географія), 18. 10. 2021 р. (історія), 23. 10 2021 року (правознавство) та їх вчителів за зайняті призові місця:
1. Історія:
І місце – Герасимчук Ірина – 11-А клас. (Вчитель: Дука С.В.).
2. Правознавство:
І місце - Герасимчук Ірина – 11-А клас. (Вчитель: Дука С.В.).
ІІІ місце – Фурсович Дарина – 10-А клас. (Вчитель: Дука С.В.). 3. 3.Географія:
ІІІ місце – Чернюк Богдан – 8-Б клас. (Вчитель: Абрамович Н.М.).
Бажаємо здобувачам освіти та їх наставникам міцного здоров`я,натхнення, нехай здійсняться всі Ваші мрії, а доля принесе нові перемоги та звершення!!!

19 жовтня 2021 року відбулася олімпіада з інформатики І міжшкільного туру І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Маємо чудові результати:
І місце – Воробйов Віктор – 10-А клас. (Вчитель: Літвін О.М.).
ІІ місце – Чернюк Богдан – 8-Б клас. ( Вчитель: Літвін О.М.).
ІІІ місце – Грезенталь Валентин – 10-А клас. (Вчитель: Літвін О.М.).
Щиро вітаємо учнів та наставника Літвін О.М. з перемогою! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та подальших перемог!!!

18 жовтня 2021 року відбулася олімпіада з інформаційних технологій І міжшкільного туру І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Здобувачі освіти Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 мають успішні результати:
ІІ місце – Воробйов Віктор – 10-А клас. (Вчитель: Гладка О.Ф.).
ІІІ місце – Мазур Владислав – 8-А клас. (Вчитель: Гладка О.Ф.).
ІІІ місце – Черпак Христина - 9-Б клас. (Вчитель: Літвін О. М.).
ІІІ місце – Маковецький Максим – 11-А клас. (Вчитель: Стрибулевич К.В.).
Щиро вітаємо переможців і їхніх наставників та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача!