• Підготовка до ЗНО: якими будуть тести в 2022 році, завантажити:
  • ЗНО-2022: на що варто зважати, готуючись до тестування, завантажити:
  • Підготовка до ЗНО з різних предметів, завантажити:
  • Коли відбудеться ЗНО-2022 (розклад), завантажити:
  • Новини (Тим, хто планує вступати в 2022 році на політологію, журналістику чи психологію, доведеться складати ЗНО з математики), завантажити:

Ми щиро вітаємо нашого переможця – Гладковича Владислава, учня 6-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 та його наставника Карпович І.А. за зайняте І місце у І відбірковому територіальному огляді – конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники».
Бажаємо нехай у всіх планах і починаннях їх супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення!!!

Шановні друзі! Для кожного музиканта вкрай важливо мати оцінку, мати слухача та вірити у свої сили. Саме конкурси дають потужний поштовх у кар`єрі, а інколи і у долі виконавця. Це знакова подія на шляху кожного учня.
Щиро вітаємо Савич Анну та Маковецьку Богдану – учениць 6-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 та їхнього наставника Ярмошевич Н.В. з перемогою. Вони стали лауреатами І ступеня Всеукраїнського багатожанрового конкурсу-фестивалю «Ми роду козацького діти» у номінації «Інструментальна музика».
Бажаємо кожному натхнення, успіхів та волі до перемоги. І нехай на нашому музичному небосхилі щодня спалахують нові зірки юних талантів!!!!