29.11.2021 р. у Дубровицькій  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Дубровицької міської ради відбудеться шкільний тур І етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика серед здобувачів освіти 3-11 класів.

Початок о 10:00.

Підстава: наказ відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради від 11.11 2021 р. №267 «Про проведення І етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика»

02.12.2021 р. у Дубровицькій  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Дубровицької міської ради відбудеться шкільний тур І етапу міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти 5-11 класів.

Початок о 10:00.

Підстава: наказ відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради від 11.11 2021 р. №266 «Про проведення І територіального етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»

Це серія інформаційних банерів, яка допоможе дорослим стати більш обізнаними з механізмом потрапляння дітей в небезпечні інтернет-спільноти, ходом небезпечних ігор, проявами, притаманними дітям, яких втягнуто в небезпечні квести та у разі виявлення небезпеки, куди звернутися за адресною допомогою.

З турботою про благополуччя дітей України Український фонд "Благополуччя дітей", інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства» надає низку порад педагогам та батькам за посиланням https://childfund.org.ua/

"Медіаграмотність як необхідна компетенція та захист проти інформаційних впливів".

Часто новини містять шокуючий контент, що зосереджуються на страхах, злості, призводять до психологічного дисбалансу й негативного сприйняття світу. Ці відеоролики  допоможуть розібратися у потоці інформації, що пропонують сучасні масмедіа.

З метою формування негативного ставлення до корупції як суспільно негативного явища та підвищення соціальної активності учнів 15 листопада 2021 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості Дубровицької міської ради відбувся І етап конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції».
Дубровицька Друга щиро вітає ученицю 11-А класу Лобач Марію та її наставника Правника М.Ф. за зайняте І місце у конкурсі.
Сердечно бажаємо успіхів, наснаги, завзятості, здійснення мрій та нових творчих злетів!!! Бажаємо наставнику задоволення від праці та перемог своїх вихованців, радіти і пишатися їхнім успіхам!!!