В 2-Б класі в рамках Міжнародної правозахисної акції "16 днів проти насилля" та до Міжнародного дня захисту прав людини пройшло виховне заняття на тему : "Зупинимо булінг разом". Учні дізналися, що таке шкільний булінг, переглянули презентацію та мультфільм" Два вовки" а також організували виставку малюнків та створили плакат "Ми проти насилля".

Для сучасної людини оволодіти цифровою грамотністю так само важливо, як вміти писати, читати і говорити. Від рівня цифрової грамотності залежить не лише комфорт проживання в країні цифрових сервісів, але й конкурентоспроможність кожного громадянина України.
З 01 листопада по 30 листопада в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 проходила інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності». Ця ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта.».