18 грудня 2021 року на базі Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст.№13 відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.
Ми щиро раді привітати ученицю 6-А класу Маковецьку Богдану та її наставника Карпович Ірину Андріївну за зайняте ІІ призове місце.
Ви – золоте майбутнє нашої школи, нашої України! Бажаємо успіхів у всіх напрямках діяльності і успішних результативних фінішів. І нехай щороку поповнюється наше сузір`я новими талановитими зірочками, збагачується та розширюється наша шкільна талановита родина.
І нехай слава школи на Борку з кожним роком набирає обертів та шириться світом! Щасти нам усім!!!

Рівненська область увійшла до переліку пілотних регіонів, де реалізується українсько-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я». Мета проєкту: популяризувати у закладах освіти здоровий спосіб життя, з урахуванням потреб дітей та підлітків, допомогти учням більше дізнаватись про здорове харчування, змінити харчові звички.