17 грудня 2021 року відбулася відкрита першість Костопільської ДЮСШ з важкої атлетики.
Переможцями у своїх вагових категоріях стали учні Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2:
І місце – Нашора Іван – 6-Б клас;
І місце – Котяш Ярослав – 8-Б клас;
ІІ місце – Педюк Кирил – 3-Б клас.
Наші найщиріші вітання для учнів та їхнього тренера та побажання майбутніх спортивних рекордів!!!

Щиро вітаємо здобувачів освіти Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Білоуса Святослава, учня 9-Б класу, за зайняте ІІ призове місце та Семенчука Євгена, учня 8-Б класу, за зайняте ІІІ місце в обласних змаганнях з боксу «Юний спартаківець».
Подальших спортивних перемог і звершень їм та їх наставнику!!!

З 10 по 13 грудня 2021 року у м. Івано-Франківськ проходив відкритий Всеукраїнський турнір з боксу пам`яті Заслуженого тренера України Валерія Дем`янова.
На цих змаганнях учениця 5-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Місько Ольга зайняла І призове місце.
Щиро вітаємо її та її наставника з цією значущою перемогою! Бажаємо подальших спортивних перемог і п`єдесталів!!!