7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Мета свята – привернути увагу до проблем охорони здоров’я та здорового способу життя.
Головне багатство людини — здоров’я, і навчитися берегти та цінувати його важливо з самого дитинства.
[video=]

6 квітня, учні нашої школи долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку фізичної культури на благо миру та розвитку, який відбувся з нагоди Міжнародного дня спорту та об’єднав школярів, вчителів, зірок шоу-бізнесу, спорту та лідерів думок.

[video=]

Життя і здоров’я для людини – найбільша цінність. Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого повноцінного життя. Тому сьогодні актуальним залишається питання збереження здоров’я дітей, адже здорові діти забезпечують здорову націю, а здорова нація – це могутність і процвітання держави.
Саме до Всесвітнього дня здоров'я, яке відзначається 7 квітня, учні 3-А класу намалювали малюнки на тему "Ми за здорове харчування".