Протягом тижня з 19 по 23 вересня в Дубровицькому ліцеї №2 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті. В рамках тижня класними керівниками були проведені: єдиний урок «Буть помітним на дорозі!», тематичні онлайн-уроки, онлайн-конкурс малюнків, перегляд відеофільмів, мультфільмів, презентацій. Медичною сестрою, Борисенко С.А., був проведений онлайн-майстер клас для учнів 9-х класів «Надання медичної допомоги підчас ДТП».
Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до негативних наслідків. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів.

"БУДЬ АКТИВНИМ ЗАРАДИ МИРУ"
Незважаючи на обставини, перерви в учнів початкових класів Дубровицького ліцею №2 проходять весело та спортивно.