На виконання Закону «Про освіту», з метою ефективного впровадження державного стандарту початкової школи , Концепції НУШ, розвитку системних уявлень про цілісність та розмаїття природи, утвердження принципів сталого розвитку , ефективної, безпечної і природоохоронної поведінки в довкіллі,   виявлення результативності  впровадження НУШ, згідно Плану роботи Дубовицького  ліцею №2 на 2022-2023 навчальний рік, з 21 по 25 листопада 2022 року в початковій школі  був проведений тиждень ЯДС.

Безпека життя дітей в умовах сьогодення набуває дуже важливого значення.
Учні 4-А класу Дубровицького ліцею №2 разом з класним керівником Мотрій Т.А. провели урок «Мінної Безпеки».
Як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки про них попереджають та які правила безпечної поведінки потрібно вживати, якщо побачив міну чи боєприпас, про це та багато іншого дізналися учні, потім разом розфарбували інформаційний плакат.
Запам’ятайте головне правило: побачив незнайомий предмет - Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!