Шановні друзі! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Перемоги та миру Україні, єдності, сил та наснаги. Віримо, що спільне для всіх українців бажання здійсниться у 2023 році!
Нехай прекрасні зимові свята принесуть спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

[video=]

Щиро вітаємо Шибанову Марію, ученицю 11-Б класу Дубровицького ліцею №2 та вчителя Дуку С.В. за зайняте
І призове місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Бажаємо ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчитися, дізнаватися нового, розвиватися. Успіхів у наступних випробуваннях, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка.
Учні 5-А класу Дубровицького ліцею №2 разом з класним керівником Ващишиною В.І., вітають з прийдешніми святами, бажають мирного неба і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача! Хай Новорічний ялиновий аромат і Різдвяні вечірні зустрічі додадуть Вам сил, здоров’я й запалять зірку любові!

[video=]

Відбувся обласний етап виставки-конкурсу оригамі «Паперовий світ».
І місце посів Салюта Матвій, учнь 4-А класу
(вчитель Мотрій Т.А.) у номінації «Кусудама»!!!
Вітаємо з перемогою! Бажаємо яскравих успіхів у всіх планах і починаннях, нехай супроводжують творчі перемоги, навчання хай приносить тільки задоволення, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення!

28 грудня 2022 року,з метою визначення рівнів адаптованості першокласників,, виявлення "групи ризику",аналізу основних проблем адаптаційного періоду учнів,вироблення шляхів їх подолання, підвищення рівня педагогічної майстерності вчителя,вже традиційно,у Дубровицькому ліцеї #2, пройшов психолого-педагогічний консиліум "Адаптація першокласників до навчання у школі".
Ключовою ідеєю заходу були вправи на адаптацію першокласників в умовах війни: як налаштувати дітей на навчання,як стабілізувати емоційний стан,як заспокоїти,,подолати стрес,де зрештою,знайти ресурс для відновлення?
Розглядалася також безпекова, емоційна, здоров'язбережувальна, соціальна складові позитивної адаптації здобувачів освіти.
Бажаємо нашим діткам мирного дитинства і успішної адаптації до навчання!