Здоров'я дітей та освіта тісно взаємопов’язані. Сучасна школа має надати дітям знання та допомогти розвинути навички та уміння, які потрібні для здорового та продуктивного життя.
В рамках Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я, у співпраці з Департаментом освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, 31.10.2023р. у м.Рівне відбувся форум партнерських закладів освіти Рівненської області. Наш ліцей є активним учасником даного проєкту і представники від нашого закладу були присутніми на цьому форумі.
Захід розпочався з вітального слова Сергія Подоліна, першого заступника голови Рівненської ОДА та Петра Коржевського, директора Департаменту освіти і науки Рівненської ОДА.
ЦІкавими та змістовними були презентації партнерських закладів освіти, відбувся обмін досвідом учасниками проєкту, які говорили про зміни в системі шкільного харчування, стресостійкість, навички меддопомоги, а також розробляли план вдосконалення напрямку "здорова школа".
Проєкт представив новий інструмент самооцінки для партнерських закладів освіти «Індекс здоровя школи",
завдяки якому кожен навчальний заклад зможе провести самооцінку на скільки здоровим є простір закладу освіти, а також допомагає розробити та впровадити заходи, щоб покращити ситуацію зі здоров'ям учнів та вчителів.
Інструмент охоплює такі напрямки: фізична активність, харчування, тютюн і алкоголь, дихальні розлади, репродуктивне та сексуальне здоров'я.
Вище згаданні теми обрано тому, що пов’язана з ними поведінка впливає на здоров'я та може відіграти вирішальну роль у запобіганні основним причинам відсутності на уроках, захворювань, госпіталізації, інвалідності та навіть смерті.
Цікаво та повчально було проведено час.
Щиро дякуємо організаторам даного проєкту, за допомогу та співпрацю!

Профорієнтаційна робота повинна служити одній меті - активізувати учня, сформувати у нього прагнення до самостійного вибору професії з урахуванням отриманих знань про себе, свої здібності і перспективи їх розвитку.
1 листопада у рамках проведення профорієнтаційної роботи співробітники кафедри геології та гідрогеології Національного університету водного господарства та природокористування:
Мельничук Віктор Григорович, професор, доктор геологічних наук; Криницька Марія Василівна, старша викладачка, кандидат геологічних наук; Басюк Тетяна Олександрівна, доцент кафедри, кандидат географічних наук та Столярець Михайло Олександрович, директор ТОВ "ЗАХІДКАПІТАЛІНВЕСТ", зустрілися з учнями 11-х класів нашого закладу.
На презентації дізналися, які напрямки готує університет, які міжнародні програми діють для студентів.
Ліцеїстам цікаво було почути про професії, які на даний час є затребувані у нашому регіоні та є пріоритетними в Україні, біржове котирування поліського бурштину на міжнародних ринках, залучення випускників і вчених НУВГП до досліджень і розробки бурштиноносних надр Полісся.