Шевченківські дні. Середа, 11 березня

Тарас Шевченко – не термінове явище, особистість планетарного масштабу, то ж дивуватись і усвідомлювати це будуть певне ще й далекі-далекі наші нащадки. У цікавій формі пройшов захід учнів 9-Б класу (Петрусь Л.І.), меседж-інтерактив «Тарас Шевченко для мене – …» . Король Wi-Fi та Фея Інтернету відправили меседж – шану поету, батьку, натхненнику, патріоту України – Тарасу Шевченку.
Під час цікавої та пізнавальної інтелектуально-розважальної гри «Хто зверху?», яку провели учні 6-б класу (Жданюк А.В.), присутні переконалися в тому, що дівчата не лише найчарівніша половина людства, а й найрозумніша, отримавши перемогу в фінальному конкурсі.
Серед школярів 8-Б класу було проведено брейн-ринг " Відомий і невідомий Шевченко" ( Придюк І. А.), де командний дух допоміг вибороти перемогу найдостойнішим. Гра тривала цілу годину і увесь час була напруженою та цікавою. Учні показали відмінні знання, читали напам’ять твори Кобзаря.
Заочний віртуальний відеореліз "Таємниці генія Шевченка. Маловідомі факти "та тест-гра "Що ти знаєш про Тараса Шевченка?" ( Петрусь Л.І., Жданюк А.В., Карпович І.А.) для учнів 9, 10 класів не залишила байдужим жодного глядача. Учням було представлено досить цікаву та різноманітну інформацію про невідомі сторінки життя Т. Шевченка.
В 2-А класі пройшов виховний захід "Вшановуємо Тараса Шевченка". Діти вчили вірші, малювали малюнки до творів Т. Шевченка, провели вікторину з лего "Що ми знаємо про Шевченка".