Онлайн-челендж “ВИШИВАНКА-НАШ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД”.

Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня ( 21 травня) . Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного.
До Дня вишиванки Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст..№2 закликає до онлайн-челенджу “ВИШИВАНКА-НАШ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД”.
Долучитися запрошуємо учнів, батьків, вчителів. Для участі необхідно опублікувати фото або ж селфі у вишиванці на своїй сторінці з хештегом # онлайн-челендж “ВИШИВАНКА-НАШ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД» 2020 та запросити друзів взяти участь, додаючи посилання на них.
Умова участі у онлайн-челенджі – виставити фото з елементами промоції вишиванки, яка підпадатиме під одну з п`яти визначених категорій:
1. Фото родини у вишиванках;
2. У вишиванці на фоні улюбленого місця у м. Дубровиці;
3. Фото учнів у вишиванках ;
4. Креативна вишивана маска;
5. «Люблю вишивати» (фото самостійно виготовленої вишивки).
Публікуйте фото на сторінці «Дубровицька Друга» або надсилайте у Messenger і ми обов’язково їх опублікуємо!
Давайте всі разом, незважаючи на карантин, доведемо, що навіть в таких умовах– РАЗОМ МИ КРАЩЕ!