Сертифікат учасника районного свята "Надія Дубровиччини-2020" у номінації "Інтелектуали" отримали наші учні-переможці обласних олімпіад з базових предметів:
Герасимчук Ірина , учениця 9-Б класу - ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (учитель Сергій Дука ) та ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Ірина Кудра).
Придюк Любомир , учень 8-Б класу – ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (учитель Ніна Абрамович ).
Котяш Олеся, учениця 9-А класу - ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (учитель Ірина Карпович).
Зданевич Іванна, учениця 11-Б класу – ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури (учитель Ніна Дунчич)
Воробйов Віктор , учень 8-А класу – ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (учитель Олександр Пікнер)
Грезенталь Валентин, учень 8-А класу - ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (учитель Олександр Пікнер)
Сертифікат учасниці районного свята "Надія Дубровиччини-2020" у номінації "Творча обдарованість" отримала Котяш Олеся за ІІІ місце у обласному етапі міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Г. Шевченка (учитель Ірина Карпович)
Сертифікат учасниці районного свята "Надія Дубровиччини-2020" у номінації "Юні науковці" отримала Лясковець Марина за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції "Біологія людини" (учитель Олександр Пікнер)
Переможці обласних конкурсів, змагань творчого та спортивного спрямувань.
Вихованці гуртка «Юні квітникарі» Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст№2 - переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду «Галерея кімнатних рослин»
Білоус Святослав, учень 6-Б Дубровицької ЗОШ І-ІІІ СТ, №2 - в зональних змагання з боксу Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської областей серед юнаків зайняв ІІІ місце у змаганнях у ваговій категорії 48 кг.
Котяш Ярослав, учень 6-Б класу став лауреатом обласних змагань з важкої атлетики.
Успішною була участь наших учнів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових предметів, адже наша школа посіла І місце серед ЗЗСО Дубровицького району за кількістю призових місць, виборовши 44 призових місця.
Вітаємо переможців:
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури І місце-Котяш Олесю, ученицю 9-А класу
ІІ місце- Діжурко Аліну, ученицю 10-А класу
ІІІ місце - Ромаша Олександра, учня 9-А класу
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
І місце - Герасимчук Ірину, ученицю 9-Б класу
ІІ місце - Орленко Соломію, ученицю 11-А класу
ІІІ місце - Шибанову Марію, ученицю 8-Б класу, Діжурко Аліну, ученицю 10-А класу
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії
І місце - Придюка Любомира, учня 8-Б класу
ІІ місце - Яворську Марію, ученицю 8-Б класу
ІІ місце - Літвін Владиславу,ученицю 10-А класу
ІІІ місце -Орленко Соломію, ученицю 11-А класу
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики
ІІ місце - Гогоца Богдана, учня10 -Б класу
ІІІ місце - Воробйова Віктора, учня 8-А класу
ІІІ місце - Грезенталя Валентина, учня 8-А класу
ІІІ місце - Мозоля Владислава , учня 9-Б класу
ІІІ місце - Дуку Юрія, учня 11-Б класу
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії
І місце - Фурсович Дарину, ученицю 8-А класу
ІІ місце - Орленко Соломію, ученицю11 -А класу
ІІІ місце - Ромаша Олександра, учня9 -А класу
ІІІ місце - Пришко Марію, ученицю 11-Бкласу
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
І місце - Новак Юлію ,ученицю 10-А класу
ІІ місце - Коночук Анну, ученицю 8 -А класу
ІІІ місце - Маковецького Максима, учня 9 -А класу
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології
І місце - Грезенталя Валентина, учня 8-А класу
ІІ місце - Воробйова Віктора, учня 8 -А класу
ІІ місце - Лясковець Марину, ученицю 10-А класу
ІІІ місце - Пришко Марію, ученицю 11 -Б класу
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології
ІІІ місце - Зданевич Іванну, ученицю 11-Б класу
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури
І місце - Зданевич Іванну, ученицю 11-Б класу
ІІ місце - Котяш Олесю, ученицю 9-А класу
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії
ІІ місце - Яворську Марію, ученицю 8-Б класу
ІІІ місце - Ромаша Олександра,учня 9-А класу
ІІІ місце - Гогоца Богдана, учня 10-Б класу
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики
ІІІ місце - Воробйова Віктора, учня 8-А класу
ІІІ місце - Петрука Назара, учня 10-Б класу
II етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії
ІІ місце - Котяша Дмитра, учня 10 -А класу
ІІІ місце - Зданевич Іванну , ученицю 11 -Б класу
II етап Всеукраїнської олімпіади з ІКТ
ІІІ місце - Шульгу Марію, ученицю 8-А класу
ІІІ місце - Фурмана Олександра, учня 10-А класу
Вітаємо переможців районних конкурсів творчого спрямування:
Переможців Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка
І місце - Котяш Олесю, ученицю 9-А класу, Діжурко Аліну, ученицю 10-А класу
ІІ місце - Гогоц Владиславу, ученицю 5-Б класу
Переможців районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика
ІІ місце - Черпак Марту, ученицю 4-А класу
ІІ місце - Котяш Олесю, ученицю 9-А класу
ІІІ місце -Діжурко Аліну, ученицю 10-А класу
І місце - команда "Біопульс", у районному етапі Всеукраїнського фестивалю "Молодь обирає здоров'я" (керівники: Наталія Юрко, Надія Кот (хореограф)).
ІІІ місце - команда "Ecoline", у районному конкурсі екологічних агітбригад "Земля- наш спільний дім" (керівники: Наталія Юрко, Надія Кот (хореограф)).
Переможців районної виставки з оригамі «Паперовий світ»
І місце - Мовчуна Дмитра, учня 2-А класу
ІІІ місце - Павліва Олександра, учня 2-А класу
Переможців районного конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники»
ІІІ місце- Гладковича Владислава, учня 2-А класу, Карпович Вікторію, ученицю 8-А класу
Наші спортивні перемоги та досягнення.
Районна Спартакіада школярів
2019-2020н.р.
1. Районна Спартакіада школярів з шашок – 2 місце(командне)
2 місце – Гогоц Богдан, учень 10-Б класу
3 місце – Дука Юрій, учень 11-Б класу
2. Районна Спартакіада школярів з шахів – 3 місце(командне)
1 місце – Орленко Соломія, учениця 11- А класу
3. Районна Спартакіада школярів з легкої атлетики – 4 місце(командне)
2 місце – Сокол Валерій(штовхання ядра), учень 11-Б класу
2 місце – Твердун Вікторія(штовхання ядра), учениця 11-А класу
З місце – Ютовець Юлія(штовхання ядра), учениця 11-А класу
2 місце – Мотрій Анастасія (біг на 200м), учениця 9-Б класу
З місце – Полюхович Іванна (стрибки у довжину), учениця 10 –А класу
1 місце – Волкомурова Богдана (стрибки у довжину), учениця 9-Б класу
4. Районна Спартакіада школярів з баскетболу – 3 місце (юнаки,командне)
5.Туристсько –спортивне свято «Котигорошко -2019» - 1 місце (командне)
Турніри
1.«Шкіряний м'яч» з футболу – 2008 р.н – 2 місце (хлопці)
2.Турнір з баскетболу пам'яті Івана Борсука – 2 місце (хлопці 6-7класи)
3.Турнір з баскетболу на кубок Михайла Хрипти – 3 місце (юнаки)
4.Турнір з баскетболу пам'яті Олега Ващишина – 3 місце (юнаки)
Вітаємо переможців! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та перемог! Здійснення їх заповітних мрій!