ВІтаємо зі святом останнього дзвоника

Та не варто засмучуватися . Навчальний рік завершився, а отже, труднощі позаду. Тепер – фінішна пряма й щасливі літні канікули.

За час карантину усім: адміністрації школи, педагогам, учням, батькам довелося пройти нелегкі випробування. Та усі їх подолали, проявивши наполегливість, бажання вчитися, вдосконалювати навички і вміння. Кожен відкрив у собі нові здібності й розвивав їх.
За короткий термін вчителі зуміли організувати роботу з використанням технологій дистанційного навчання, налагодили двосторонній зв’язок з учнями завдяки електронним платформам. Вони витрачали у рази більше часу на якісну підготовку до онлайн-уроків, хвилювалися за своїх учнів, надавали підтримку та мотивували до навчання.
Батьки працювали нарівні з учителями, були помічниками у навчанні для своїх дітей. Учні сумували за «живим спілкування» з однокласниками та педагогами, подекуди їм було зовсім непросто.

ВИСЛОВЛЮЄМО ГЛИБОКУ ВДЯЧНІСТЬ ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ЦЬОГО ПРОЦЕСУ!
Ми впевнені, що цьогорічним випускникам вистачить знань, умінь, сміливості та наполегливості йти до обраної мети, беручи на себе відповідальність за власну долю та долю України. А їхні майбутні успіхи неодмінно стануть нашою гордістю.
Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул.
Тож бажаємо всім учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!
ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, дякуємо вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям.
ШАНОВНІ БАТЬКИ, ви натхненно працювали та допомагали своїм дітям на кожному етапі дистанційного навчання. Ваше терпіння, чуйність, розсудливість і висока відповідальність сприяли успішному завершенню навчального року. Своєю любов'ю та невтомною працею ви допомогли всім нам подолати труднощі дистанційного навчання. Сердечно дякуємо кожній родині. Перемоги ваших дітей - це наша спільна радість!
Та усе минуло… Попереду нові МОЖЛИВОСТІ, нові ПРАГНЕННЯ, нові ЗВЕРШЕННЯ.
Адміністрація Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст..№2 щиро вітає всіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, враження, досвід та емоції!
Бажаємо міцного здоров’я , бережіть себе та свої родини.
Все буде добре і ми всі незабаром неодмінно зустрінемося у нашій школі!