Пам’ятка для батьків!
  • 1 вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів. Ця зустріч може бути проведена як в класі, так і в якійсь локації подвір'я нашої школи (Години повідомимо пізніше).
  • Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком 2020-2021 навчального року суворо заборонено (крім батьків дітей з обмеженими можливостями).
  • В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
  • При вході в школу, обробляти руки антисептиком.
  • Під час перерв всі учні (крім 1-4 класів) і вчителі повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip-пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.
  • Вчителям та персоналу будуть щоранку проводили температурний скрінінг. Учням - ні. Але за умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника, або вчителя-предметника у якого в них урок. Ви як батьки, зі свого боку, ні в якому разі не відпускаєте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто будь-які ознаки ГРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!
  • Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
  • Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу інформатики, фізичної культури, трудового навчання, фізики, хімії (при зеленій та жовтій зоні).
  • Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов'язково зі своєю пляшечкою води, якщо у класі не буде встановлено кулер з питною водою.
  • Нагадуйте своїм дітям про обов’язкове часте миття рук .
  • Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється (Про це повідомимо більш детально в Моделі роботи Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 в умовах адаптивного карантину).
  • Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).