Модель роботи школи в умовах адаптивного карантину

1. Розроблено маршрути входів/виходів в/з приміщення закладу (схема додається).

2. Ранкові зустрічі класоводів з учнями 1 – 4 класів відбуватимуться на свіжому повітрі.
3. Розроблено графік допуску здобувачів освіти до школи:
- центральний вхід:

8.00-8.10 – 10-А, 11-А, 11-Б

8.40-8.50 – 5-А, 6-А, 6-Б, 7-А;

8.50-9.00 – 9-А, 9-Б;

- вхід біля бібліотеки:

8.40-8.50 – 2-А, 2-Б, 5-Б;

8.50-9.00 – 7-Б, 8-А, 8-Б;

- добудова:

8.40-8.55 –3-А; 3-Б, 4-А, 4-Б;

8.55-9.10 - 1-А, 1-Б.

4. Перед початком занять проводиться опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.
5. Початок занять для здобувачів освіти 10-11 класів о 8.10год., для 2-9 класів - о 9.00год., для 1-х класів – 9.10год.
6. Вхід до приміщень закладу можливий лише за наявності захисної маски або респіратора. Під час занять маски і респіратори можна не використовувати, натомість їх використання є обов’язковим під час пересування приміщеннями закладу. Водночас для учнів 1-4 класів вхід до закладу та пересування приміщеннями можливі без маски або респіратора. В разі віднесення нашого регіону до “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки педагогам під час занять рекомендовано використовувати захисні щитки.
7. На всіх входах до закладу організовано місця для обробки рук антисептичними засобами.
8. З метою мінімізації руху здобувачів освіти між кабінетами освітній процес організовано для кожного класу в одному й тому ж кабінеті (крім уроків інформатики, трудового навчання, фізичної культури, фізики та хімії).
9. Нанесена стрічка для розмітки на підлозі, що полегшує організацію двостороннього руху коридорами.

10. Виокремлено зони для різних класів:
І-й поверх центрального корпусу – 2-А, 2-Б, 7-Б, 9-Б, 11-А;

ІІ-й поверх (ліве крило) – 5-А, 6-А, 6-Б, 9-А, 11-Б;

ІІ-й поверх (праве крило) – 5-Б, 7-А, 8-А, 8-Б; 10-А

Добудоване приміщення – 1-А, 1-Б, 3-А, 3-Б, 4-А, 4-Б.

11. В разі віднесення нашого регіону до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки в закладі освіти буде адаптований графік навчання та сформовані групи на час встановлення відповідного рівня епідемічної небезпеки.
12. У разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби COVID-19 в одного з учнів, всі інші учні класу (групи) визнаються такими, що потребують самоізоляції.
13. Санітарні кімнати забезпечено наявністю рідкого мила та електросушарок для рук.

Основним засобом гігієни рук в умовах закладу освіти є миття рук з милом.

14. Після кожного заняття буде проводитися провітрювання впродовж не менше 10 хвилин.
15. Організація харчування здобувачів освіти буде здійснюватися згідно складеного графіку.
16. Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен здобувач освіти обов'язково повинен користуватися індивідуальною ємністю для рідини або фасованою питною продукцією, якщо у класі не буде встановлено кулер з питною водою.
17. Заборонено допуск до закладу освіти батьків, сторонніх осіб, супроводжуючих (крім батьків дітей з обмеженими можливостями).
18. Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).