ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

Шановні батьки!
З метою забезпечення протиепідемічних заходів, запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), збереження життя і здоров’я дітей, до вас наступні прохання:
1. Проводити з дітьми постійні роз’яснення щодо дотримання протиепідемічних вимог, у тому числі соціальної дистанції, використання засобів індивідуального захисту тощо.
2. Навчати дітей правилам особистої гігієни (вимогам до миття рук, респіраторної гігієни, етикету кашлю тощо).
3. Забезпечити наявність у дитини одягненого засобу індивідуального захисту (респіратор або захисна маска, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлені самостійно), при вході до школи та під час руху коридором (крім учнів 1-4 класів).
4. Забезпечити наявність у дитини одноразових гумових рукавичок для уроків інформатики (для учнів 5-11 класів), які необхідно зберігати до використання у zip-пакетах.
5. Навчити дитину тримати чистий засіб індивідуального захисту, а також брудний (у разі багаторазового використання), у zip-пакетах, що герметично закриваються.
6. Забезпечити проходження дитиною щорічного профілактичного медичного огляду.
7. Проводити щоденну термометрію дитині з обов’язковою фіксацією під підпис у щоденнику. Уникати ситуацій, коли ваша дитина йде в школу без температурного скринінгу.
8. Залишати дитину вдома з ознаками гострого респіраторного захворювання або температурою тіла понад 37,2 0С .
9. У разі виявлення в дитини підвищеної температури слід звернутися до сімейного лікаря, виконувати його вказівки.
10. Повідомити класному керівнику причини відсутності дитини в школі.
11. Повернути дитину до освітнього процесу тільки за наявності інформації щодо задовільного стану здоров’я (у разі відсутності дитини 1-2 дні допускається пояснювальна записка від батьків, 3 дні і більше – довідка від лікаря).
12. Забезпечити наявність у дитини індивідуальної ємності для води. Функціонування питних шкільних фонтанчиків та території закладу призупинене (пункт 21 постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року №50).
13. Дотримуватись обмежувальних заходів у закладі, а саме: заборони допуску до навчального закладу батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують учнів з особливими освітніми потребами, (пункт 6 постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року №50).
14. Дотримуватися «розмітки» по коридорах з метою уникнення скупчення та дотримання соціальної дистанції на території школи (1,5 м).
15. Здійснювати спілкування з педагогічними працівниками з питань освіти та виховання дитини в період карантину переважно дистанційно із застосуванням будь-яких зручних засобів зв’язку.
16. Ознайомитись із порядком організації освітнього процесу в школі відповідно до встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення СОVID-19 (зони) на території міста Дубровиці, алгоритмом переходу на інший режим навчання в разі зміни рівня епідемічної небезпеки поширення СОVID-19.
17. Сприяти встановленню постійного зв’язку з класним керівником.
18. Оперативно повідомляти класного керівника про зміни стану здоров’я дитини, членів родини (наявність ознак гострого респіраторного захворювання, підвищення температури тіла, ін.).
Адміністрація, педагогічний колектив Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 бажає усім міцного здоров’я, епідеміологічного благополуччя та розуміння!