Пам'ятка щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів

Шановні учні 5-11 класів!
З метою забезпечення протиепідемічних заходів, запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), збереження власного життя і здоров’я, до вас наступні прохання:
1. Неухильно виконувати всі рекомендації батьків, педагогів та працівників школи щодо дотримання протиепідемічних вимог у закладі освіти.
2. Уважно слухати роз’яснення батьків, педагогів щодо дотримання протиепідемічних вимог, у тому числі соціальної дистанції (1,5 м)
3. Засвоїти правила особистої гігієни: миття рук, етикету кашлю, правил харчування, відвідування туалетної кімнати.
4. Щоденно вранці проходити термометрію, яку проводитимуть батьки.
5. Залишатися вдома в разі наявності ознак гострого респіраторного захворювання або температури тіла понад 37,2о С.
6. Дотримуватися протиепідемічних вимог, в тому числі:
- правил застосування засобів індивідуального захисту (одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації до спеціальних контейнерів, встановлених у школі, чи zip-пакети);
- принципу соціальної дистанції (1,5 м);
- правил особистої гігієни (вимог до миття та дезінфекції рук, респіраторної гігієни, етикету кашлю);
- маршрутів пересування, зон для учнів вашого класу для забезпечення соціального дистанціювання та уникнення скупчення.
7. Щоденно перед початком першого уроку проходити опитування класним керівником чи вчителем-предметником щодо стану здоров’я, наявності ознак гострого респіраторного захворювання (в т.ч. підвищення температури тіла).
8. Мати в наявності засоби індивідуального захисту (маски, респіратори у тому числі виготовлені власноруч) з розрахунку 1 засіб для трьохгодинного використання (від 2 до 4 шт.).
9. Під час входу до закладу, пересування приміщеннями закладу обов’язково використовувати захисні маски або респіратори. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у класах.
10. Рухатися коридором по праву сторону відповідно до маршрутів пересування учнями вашого класу, дотримуючись соціальної дистанції (1,5 м).
11. Під час уроку інформатики користуватися одноразовими гумовими рукавичками, які до використання необхідно зберігати в zip-пакеті. Після завершення уроку їх слід викинути до контейнерів для використаних індивідуальних захисних засобів.
12. Під час уроків, у разі наявності змін стану здоров’я, ознак гострого респіраторного захворювання, підвищення температури тіла, без вагань повідомити класного керівника чи вчителя-предметника.