55 років рідній школі!

Дубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутнє. Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі вчительського колективу, частина з яких - випускники рідної школи, на багаторічних традиціях, сучасних методиках виховання, тісній співпраці з випускниками, батьками.
Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вихованці школи стали добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ, посіяні тут в їх душі зерна любові до всього рідного, котрі добрими справами прославляють школу й місто на теренах країни й зарубіжжя.
Ми вдячні нашим учням за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті відкриваємо щось нове в собі й у житті. У кожній нашій дитині світить сонце, вони всі в нас – талановиті, ерудовані, всебічно розвинуті, демократичні й розкуті. Це діти ХХІ-го сторіччя.
Дякуємо всім технічним працівникам за їх щоденний внесок у життєдіяльність закладу. Він необхідний і почесний.
Велике спасибі батькам! Тісний зв’язок з ними, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати концептуальні питання навчання й виховання дітей.

Нашій Alma-mater – 55 років!
Сьогодні ми всі ювіляри. І першокласники, і вже сивочолі колишні учні. Бо це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчили, інші навчились. А дехто спочатку навчився сам, а згодом навчав наступні покоління …І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями десятиріччя.
З ювілеєм тебе, рідна школо! Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього тобі, наша шкільна домівко! Зі святом усіх нас!