«ЗНО-2021: у майбутнє - без зупинок»
      Директор школи Клюйко В.М., заступник директора з НВР Цибульська Л.В., класні керівники звернули увагу учнів на особливості проведення ЗНО- 2021 року, зокрема схарактеризували специфіку тесту з математики як обов’язкового предмета державної підсумкової атестації, анонсували структуру сертифікаційних робіт з української мови та української мови і літератури, наголосили важливість правильного вибору предметів, пріоритетність у виборі вищих навчальних закладів, дали дієві поради учням щодо підготовки їх до ЗНО, реєстрації на пробне ЗНО та основну сесію, порадили зареєструватися в онлайн підготовці до ЗНО.
    Ми впевнені, що тісна співпраця учнів, педагогів і батьків забезпечить гідні результати ЗНО і дозволить нашим учням здобувати подальшу освіту в обраних навчальних закладах. Успіхів нам усім!!!