VII Всеукраїнська  інтернет-олімпіада  «На Урок» (англійська мова)

Вже не вперше здобувачі освіти нашого закладу  беруть активну участь в олімпіаді « На урок»  з англійської мови ,тому що інтернет - олімпіада - це   новий формат змагання для учнів, завдяки якому вони можуть проявити себе. А ще -  унікальне поєднання духу змагання та потреби у перевірці якості освіти.

З 68 учасників ( нагороджено Дипломом І ступеня-5, Дипломом ІІ ступеня -12,Дипломом ІІІ ступеня - 14), найактивнішими та найрезультативнішими були учні 10-А ( 15  переможців)  та 11-А класів ( 6 переможців).

Диплом І ступеня отримали: Лясковець Марина та Котяш Дмитро (11-А клас),Герасимчук Ірина та Садовська  Анна (10-А клас), Сергеєва Олександра (6-А клас).

Дякуємо всім учасникам олімпіади за активну участь. Це свідчить про високий рівень мотивації та зацікавленості, а також про глобальну діджиталізацію освіти, адже олімпіада проходить в онлайн-форматі.